Stanowisko:

ELEKTROMONTER

Firma: Elektromontaż Poznań S.A.

Miasto/Region:Poznań, Łódź, Warszawa, Gdańsk, Wrocław (w zależności od miejsca zamieszkania) / kujawsko-pomorskie

Treść oferty:

Oferty zawierające CV należy przesłać:

za pomocą przycisku aplikowania lub do Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi Elektromontaż Poznań S.A. na adres: ul. Wieruszowska 12/16, 60-166 Poznań, z dopiskiem: Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest  Elektromontaż Poznań S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Wieruszowska 12/16.  Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

Wszelkie wnioski, zapytania i zgłoszenia dotyczące przetwarzanych w Elektromontaż - Poznań S.A. Twoich danych osobowych prosimy kierować na adres: dane.osobowe@elektromontaz.com

Jesteśmy liderem na rynku usług elektroinstalacyjnych
oraz czołowym polskim producentem
urządzeń elektroenergetycznych

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego elektrycznego
  • odpowiedzialności, sumienności i rzetelności
  • zaangażowania i dyspozycyjności
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji
  • uprawnień eksploatacyjnych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wdrożenie do pracy na stanowisku
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [ELEKTROMONTER Poznań, Łódź, Warszawa, Gdańsk, Wrocław (w zależności od miejsca zamieszkania)]