Stanowisko:

Zostań Au Pair w Turynie i poznaj Włochy! / wrzesień 2018

Firma: Klient Prowork

Miasto/Region:Turyn / mazowieckie

Kraj:Włochy

Rodzina z Turynu zaprosi Au pair do opieki nad 2 dzieci od września 2018 roku na pobyt 6-12 miesięcy. Preferowana Au Pair z dobrym angielskim!

Wymagania:

  • Au Pair Włochy - wymagany wiek uczestnictwa 18-30 lat
  • Komunikatywna /dobra znajomość j. angielskiego lub włoskiego
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • Gotowość do wyjazdu na okres  6 -12 miesięcy jako Au Pair do Włoch( w okresie letnim dostępne wyjazdy Summer AuPair Włochy na 2- 3 miesiące)
  • Mile widziane kandydatki z dobrą znajomością angielskiego i chęcią do nauki włoskiego!  Doświadczenie Au Pair z USA czy UK dodatkowym atutem!

Obowiązki:

Rodzina włoska z 2 dzieci 4 i 8 lat  lat  poszukuje Au Pair od wrzesnia 2018 na okres 6-12 miesięcy.Obowiązki opiekunki - samodzielna opieka nad dziećmi 30 godzin tyg., w tym przygotowywanie posiłków, pomoc w nauce j. angielskiego, zabawa oraz drobne prace domowe. Rodzina mieszka w Turynie. Rodzina w domu posługuje sie j. włoskim, rodzice znaja tez angielski. Jeśli znasz komunikatywnie włoski, chcesz uczyć się dalej tego języka i zamieszkac z włoską rodziną - zostań Au pair we Wloszech!

Oferujemy:

Program  Au Pair Włochy to pobyty językowe u rodzin włoskich. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi Au Pair we Włoszech ma zagwarantowane:

  • 6- 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia) i  pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość  nauki języka włoskiego
  • Kieszonkowe 280 Euro / miesięcznie
  • Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie
  • Bezpłatny bilet miesięczny na komunikację publiczną
  • Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy.

Chcesz się nauczyć j. włoskiego i zamieszkać z rodziną we Włoszech? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem włoskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Kontakt dla kandydatów:

Zostań Au Pair w Europie  i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w UK, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Islandii czy Francji.
Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.
Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.
Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych  Au Pair!
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland
Instagram: prowork.aupair
Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw
Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair
Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Zostań Au Pair w Turynie i poznaj Włochy! / wrzesień 2018 Turyn]