Stanowisko:

Specjalista w dziale zobowiązań

Firma: ZF Group

Miasto/Region:Częstochowa / śląskie

Treść oferty:

Obowiązki:

  • Weryfikacja faktur zakupu pod względem zgodności z przepisami podatkowymi i wymogami kontroli wewnętrznej oraz ich ewidencjonowanie w systemach;
  • Weryfikacja i wyjaśnienia różnic cenowych oraz ilościowych przy zakupie materiałów;
  • Tworzenie i księgowanie obciążeń do dostawców oraz faktur na odsyłki komponentów do dostawców;
  • Analiza i rozliczanie kont rozliczania zakupu;
  • Monitorowanie otwartych zablokowanych zobowiązań oraz zaległych faktur znajdujących się w akceptacji/ wyjaśnianiu Workflow SAP;
  • Ustalanie sald zobowiązań z innymi jednostkami.

Wymagania:

  • Znajomość języka czeskiego umożliwiającą swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego – min. poziom komunikatywny;
  • Wykształcenie wyższe  - preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, matematyka (ale także filologia czy inne);
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej;
  • Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klientem oraz pracy zespołowej.

 Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną PZU;
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.);
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym  środowisku;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę  procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie.

W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Specjalista w dziale zobowiązań Częstochowa]