Stanowisko:

Asystent/tka Działu Sprzedaży

Firma: Jobhouse Sp. z o.o.

Miasto/Region:Kutno / łódzkie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca współpraca z Klientami zagranicznymi (kontakt telefoniczny/mailowy),
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • Wprowadzanie zamówień do systemu,
  • Nadzór nad realizacją zamówień,
  • Przygotowywanie oraz kontrola dokumentacji sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość używania na co dzień języków obcych,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miejsce pracy: Polska centralna – Kutno, woj. łódzkie.
Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV w języku polskim  aplikując na ofertę bezpośrednio przez

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów – firmy produkcyjnej z branży technicznej - poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie – poziom min. C1 (codzienny kontakt z zagranicznymi klientami),
  • Znajomość języka polskiego na poziomie języka ojczystego (poziom biegły - C2)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w dziale sprzedaży/handlowym lub w innych pracach biurowych związanych z obsługą klienta,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Asystent/tka Działu Sprzedaży Kutno]