Stanowisko:

Programista ERP

Firma: Lobo sp. z o.o. sp.k.

Miasto/Region:Gdynia / pomorskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w zakresie wytwarzania oprogramowania użytkowego w technologiach wykorzystywanych w Firmie (Delphi, ewentualnie C, Oracle).
  • Preferowane wyższe wykształcenie informatyczne.
  • Znajomość angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentów.

Oferujemy:

  • Częściowa refundacja kart MultiSport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej w wyjątkowych sytuacjach,
  • Okres adaptacyjny pod kierunkiem doświadczonego pracownika (2-4 tygodnie),
  • Regularne szkolenia wewnętrzne.

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z analitykami oraz klientami podczas ustalania założeń i opracowywania wymagań,
  • Projektowania i implementacji funkcjonalności systemu według określonych założeń,
  • Tworzenia i utrzymywania dokumentacji projektowej zgodnie z panującymi w firmie zasadami.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Programista ERP Gdynia]