Młodszy specjalista ds. analizy treści internetowych z językiem francuskim/ niderlandzkim

Firma: G-Force Sp. z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość języka francuskiego lub niderlandzkiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zainteresowanie bieżącymi wydarzeniami kraju języka (polityka, kultura, rozrywka)
  • zaawansowana znajomość obsługi komputera i social mediów

Nasz Klient oferuje:

  • pracę dla giganta social mediów
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie)
  • przyjazną atmosferę pracy

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Zadania na stanowisku:

  • analizowanie zgłoszeń wysyłanych przez użytkowników jednego z portali społecznościowych
  • weryfikowanie (w oparciu o określone standardy) czy dane zgłoszenie jest zgodne ze standardami firmy
  • tworzenie raportów

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Młodszy specjalista ds. analizy treści internetowych z językiem francuskim/ niderlandzkim Warszawa]