Stanowisko:

Manager ds. Sprzedaży HoReCa

Firma: DPM Sp. z o.o.

Miasto/Region:woj. dolnośląskie + home office / dolnośląskie

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B - z grupy hoteli, restauracji i cateringu;
  • Zbieranie zamówień i rozliczanie należności;
  • Przekazywanie informacji o aktualnych cenach, promocjach;
  • Doradztwo w doborze asortymentu;
  • Aktywny udział w utrzymywaniu dostępności asortymentowej produktów;
  • Realizacja celów wyznaczanych przez zarząd firmy;
  • Przygotowanie, organizowanie i przeprowadzanie promocji, imprez marketingowych i wsparcie klientów w tym zakresie;
  • Dbanie o zapewnienie doskonałego poziomu usług świadczonych naszym Klientom.

Wymagania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale HoReCa;
  • Samodzielność, przedsiębiorczość i inicjatywa w działaniu;
  • Koncentracja na realizacji celów;
  • Wytrwałość w pozyskiwaniu klientów;
  • Dbałość o wysoki poziom satysfakcji klientów;
  • Samokontrola i zdyscyplinowanie;
  • Duży potencjał rozwojowy.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów;
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Samochód służbowy i inne wymagane narzędzia pracy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Manager ds. Sprzedaży HoReCa woj. dolnośląskie + home office]