Stanowisko:

Kreślarz CAD branża meblarska, Poczdam Niemcy

Firma: Grupa Doradcza PROFESJA

Miasto/Region:Poczdam / wielkopolskie

Treść oferty:

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Biegła znajomość Auto CAD 3D,
  • Doświadczenie w branży meblarskiej (mile widziane)
  • Dobra znajomość j. niemieckiego,
  • sumienność i odpowiedzialność,

Oferujemy

  • Ciekawa praca w nowoczesnym parku maszynowym,
  • Możliwość rozwoju i nauki,
  • Życzliwy i zmotywowany zespół współpracowników,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Pomoc w załatwieniu formalności,

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu nowoczesnych mebli sklepowych, przemysłowych i biurowych

Zakres Obowiązków

  • Wykonywanie rysunków CAD według projektu
  • Ustalenia techniczne z klientem, architektem i innymi działami firmy
  • Wykonywanie rysunków dla klienta, architekta i działu produkcji

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Kreślarz CAD branża meblarska, Poczdam Niemcy Poczdam]