Stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta wewnętrznego

Firma: DPM Sp. z o.o.

Miasto/Region: / śląskie

Treść oferty:

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym – 8:00-16:00
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Praca w międzynarodowym dziale zakupów
  • Współpracę z międzynarodowym zespołem wysokiej klasy specjalistów
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Dla naszego Klienta - największej na świecie, międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji maszyn budowlanych, w związku z rozbudową działu Zakupów Globalnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wsparcie dla klienta wewnętrznego w bieżących zapytaniach dotyczących użytkowania systemów wspierających zakupy
  • Praca w wewnętrznym dziale helpdesku firmy
  • Codzienny kontakt telefoniczny w języku angielskim/holenderskim/niemieckim z oddziałami firmy
  • Wsparcie klientów wewnętrznych w systemie rozliczania podróży służbowych/ wydatków z kart płatniczych
  • Zarządzanie licznymi danymi w systemie

Wymagania:

  • Znajomość języków: angielskiego i holenderskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe – minimum licencjat
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Specjalista ds. obsługi klienta wewnętrznego ]