Stanowisko:

Pracownik Magazynu - Operator Wózka Widłowego

Firma: Work Service S.A

Miasto/Region:Mysłowice / śląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Zdolności manualne;
  • Chęć do pracy, zaangażowanie;
  • Praca w systemie trzyzmianowym 6-14-22 od poniedziałku do piątku;
  • Mile widziane - uprawnienia do obsługi wóżków widłowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Wynagrodzenie + premia miesięczna;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Pracę w systemie trzyzmianowym 6-14-22 od poniedziałku do piątku - wolne weekendy;
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Obowiązki:

  • Liczenie detali na magazynie;
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych;
  • Proste czynności magazynowe;
  • Obsługa wózka widłowego, transport materiału - dla osób z uprawnieniami do obsługi wóżków widłowych.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Pracownik Magazynu - Operator Wózka Widłowego Mysłowice]