Stanowisko:

Specjalista ds. Planowania Materiałowego

Firma: Hays Poland Sp. z o.o.

Miasto/Region:Katowice / śląskie

Zadania:

- zachowanie i utrzymanie odpowiedniej ilości i terminowości dostaw
- codzienna koordynacja transportu
- codzienna koordynacja dostaw z jednostkami zaopatrzeniowymi
- koordynacja zadań w przypadku problemów związanych z procesami logistycznymi

Wymagania:

- biegły język angielski
- wykształcenie wyższe (inżynieria/ekonomia z elementami logistyki lub łańcucha dostaw)
- znajomość systemu SAP

Nasz klient oferuje:

- umowę o pracę
- możliwość rozwoju w globalnych strukturach firmy
- współpracę z międzynarodowym Teamem
- dynamiczne środowisko z doskonałą atmosferą
- pakiety medyczne
- kartę MultiSport

Jeśli jesteś osobą spełniającą powyższe wymagania, chcesz się rozwijać w międzynarodowej organizacji to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Planowania Materiałowego Katowice]