Stanowisko:

Front-end developer

Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

·         Opracowywanie nowych usług do wyświetlania i zarządzania treściami;

·         Wsparcie i optymalizacja bieżącej platformy;

·         Głęboka współpraca z zespołami backendowymi i projektowymi.

Wymagania:

·         Frontend Web wykorzystujący JavaScript i dowolne ramy JS (React, Angular, Vue lub podobne);

·         Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

·         Umiejętność pisania efektywnego kodu wysokiej jakości przy użyciu istniejących rozwiązań z dbałością o szczegóły;

·         Umiejętności dla złożonego układu różnych przeglądarek za pomocą HTML / CSS i JavaScript;

·         Elastyczne i systematyczne podejście do rozwiązywania złożonych problemów;

·         Zdolność do szybkiego i sprawnego tworzenia przyjaznego interfejsu;

·         Znajomość podstaw systemów kontroli wersji (Git).

Klient oferuje:

·         Forma zatrudnienia do negocjacji ale preferowana B2B;

·         Dogodna lokalizacja w centrum, 5 minut pieszo do rynku we Wrocławiu;

·         Praca zdalna: 15%;

·         Godziny pracy: elastyczne;

·         Korzyści: Multisport, posiłki biurowe, kawa jakościowa, budżet na rozwój osobisty
(Kursy, szkolenia, konferencje);

·         W przyszłości możliwość wyjazdów do New York.

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego klienta, firmy oferującej wirtualne oprogramowanie do prezentacji i sprzedaży, treści i usług wirtualnej rzeczywistości, która pomaga najbardziej wymagającym deweloperom w rozwiązywaniu typowych problemów biznesowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Front-end developer Wrocław]