Stanowisko:

KIEROWNIK REJONU DS.BUDOWLANYCH

Firma: Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp.k.

Miasto/Region: / śląskie

Treść oferty:

TWOJE ZADANIA

  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji formalno-technicznej nowych inwestycji
  • Nadzór i koordynacja realizacji obiektów handlowych oraz remontów generalnych zarówno pod kątem technicznym jak i formalnym
  • Prowadzenie odbiorów częściowych i końcowych obiektów nowobudowanych oraz remontowanych

TWOJE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe (techniczne/budowlane)
  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów Ppoż.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia
  • Umiejętność komunikacji, pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia budowlane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku/w branży technicznej lub budowlanej
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Bydgoszcz, ul. Pomorska 73      Aplikuj

Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!
Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i ponad 10 000 w 28 krajach.

Chcesz wspierać managera w zarządzaniu sklepem? Czekamy na Ciebie!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [KIEROWNIK REJONU DS.BUDOWLANYCH ]