Stanowisko:

Pracownik Magazynu

Firma: Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Sumienności i uczciwości
  • Chęci podjęcia stałej pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 25 lat na polskim rynku
  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników
  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 800 dostawcami produktów farmaceutycznych
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania
  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu
  • Dostępność pakietu medycznego PGF Opieka Medyczna
  • Możliwość korzystania z Ubezpieczenia Lekowego, czyli dofinansowania do leków na receptę nawet do 80%
  • Bogatą ofertę Ubezpieczenia Grupowego
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Fit Profit

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.- spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion*, w związku
z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykładanie towaru na półki
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • Przyjęcie dostaw

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Pracownik Magazynu Wrocław]