Stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Firma: Paretti Agencja Doradztwa Personalnego

Miasto/Region:Opole / opolskie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie przeglądów oraz współudział w ustaleniu ich harmonogramu
  • analiza przyczyn źródłowych awarii i wdrażanie działań zapobiegawczych
  • usuwanie awarii
  • wykonywanie prac przy użyciu maszyn, narzędzi oraz elektronarzędzi
  • dbanie o stan maszyn, budynku oraz powierzone narzędzia
  • szkolenia operatorów w zakresie TPM
  • proponowanie i wdrażanie udoskonalających rozwiązań technicznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub stanowisku elektryka czy mechanika maszyn będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie średnie techniczne
  • uprawnienia SEP E1
  • wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki, elektryki oraz sensoryki
  • samodzielność
  • zdolność organizacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • Pracę w przyjaznym  środowisku

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Technik Utrzymania Ruchu Opole]