Stanowisko:

Menadżer Operacyjny

Firma: Hays Poland Sp. z o.o.

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Twoja następna firma

Dla naszego klienta, producenta w branży FMCG poszukuję Dyrektora Operacyjnego.

Miejsce pracy: Poznań

Twoje następne stanowisko

Stanowisko bezpośrednio raportuje do Plant Managera.

Obowiązki: zarządzanie produkcją, zgodnie z założonym budżetem, Master Planem, wskaźnikami produkcji oraz strategią firmy, zapewnienie realizacji krótko i długoterminowych planów produkcyjnych, koordynacja projektów inwestycyjnych, odpowiedzialność za zarządzanie zespołem, organizacją ich pracy, optymalizacja zatrudnienia, doskonalenie procesów pod kątem kosztowym i jakościowym, zarządzanie obszarem pakowania produktów. Stanowisko zakłada również zaangażowanie w budowanie strategii firmy oraz uczestniczenie w tworzeniu planów produkcyjnych.

Czego potrzebujesz? Poszukujemy doświadczonych w zarządzaniu strategicznym liderów-menadżerów zorientowanych na zespół, jak i na produkcję. Wymagane doświadczenie w zarządzaniu produkcją w branży FMCG lub pharma. Konieczna bardzo dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Menadżer Operacyjny Poznań]