Stanowisko:

Kierownik Działu Zaopatrzenia

Firma: ABB Sp. z o.o.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Treść oferty:

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru logistyki lub ekonomii;
  •  Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  •  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego;
  •  Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  •  Mile widziana znajomość SAP R/3 –MM-PUR;
  •  Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw;
  •  Rozumienie procesów logistycznych;
  •  Wiedza z zakresu zarządzania personelem, umiejętność kierowania zespołem, umiejętność motywowania i rozwoju podległego personelu;
  •  Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

W związku z rozwojem Zakładu Komponentów Transformatorowych w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Zaopatrzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie materiałów do produkcji oraz politykę i procesy zakupowe w fabryce.

Zadania:

- Realizacja zadań finansowych, jakościowych, operacyjnych Zakładu w szczególności poprzez:

  • zapewnienie dostępności materiałów umożliwiającej właściwy przebieg procesu produkcji i realizacji zamówień,
  • utrzymanie optymalnego poziomu zapasów materiałów,
  • minimalizowanie kosztów materiałowych i logistycznych;

- Kierowanie pracą Zespołu Zaopatrzenia poprzez nadzorowanie i koordynowanie spraw związanych z:

  • prognozowaniem i analizą zapotrzebowań na materiały i usługi,
  • współpracą z SCM w zakresie składania zapytań ofertowych, analizy i wyboru ofert, negocjacji warunków handlowych na materiały i usługi nie objęte umowami ramowymi,
  • składaniem zamówień na materiały i usługi,
  • bieżącą współpracą z dostawcami i egzekwowaniem warunków umów ramowych i zamówień,
  • zarządzaniem zapasami,
  • obsługą logistyki zaopatrzenia,
  • postępowaniami reklamacyjnymi wobec dostawców i egzekwowaniem wymagań jakościowych co do dostarczanych materiałów i usług,
  • zarządzaniem informacjami dotyczącymi zakupów i zapasów (dane w systemie SAP oraz poza systemowy przepływ informacji),
  • weryfikacją poprawności dokumentów związanych z dostawami, akceptacją merytoryczną faktur zewnętrznych;

- Prowadzenie oceny dostawców, udział w audytach i procesie kwalifikacji dostawców;
- Współudział w przygotowywaniu budżetów rocznych;
- Monitorowanie realizacji budżetu w zakresie kosztów materiałowych, analiza kosztów materiałowych, poszukiwanie źródeł oszczędności;
- Podejmowanie działań oraz wdrażanie metod i narzędzi usprawniających procesy w obszarze logistyki i zakupów;
- Zapewnienie współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi w związku z procesami realizowanymi w zakładzie.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Kierownik Działu Zaopatrzenia Łódź]