Stanowisko:

Pracownik fizyczny

Firma:

Miasto/Region:Warszawa / cała Polska

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Zarobki:2000 - 3000

Minimalne wykształcenie:podstawowe

Treść oferty:

Opis stanowiska

Roboty ziemne
Układania kabli i rur w wykopach
Porządkowanie terenu

Wymagania

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
motywacja i chęć do wykonywania pracy
chęć dalszego rozwoju
sumienności, odpowiedzialność
gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez Spółkę

Oferujemy

umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
darmowe zakwaterowanie i ciepły posiłek
stabilne warunki zatrudnienia,
możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
premie finansowe,
pracę na terenie Polski

Forma kontaktu

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres krewucka@pujarex.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)."

Więcej ofert pracy na www.pujarex.pl Tel. Kont. 888 919 555

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 57 wyświetleń oferty [Pracownik fizyczny Warszawa]
Prosimy o dopisanie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)