Stanowisko:

Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej

Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

- odpowiedzialność za tworzenie sprawozdań finansowych spółki,

- odpowiedzialność za kontrolę kosztów organizacji,

- sprawozdania finansowe zgodnie z MSSF,

- opracowywanie procesu raportowania i kontroli kosztów w spółce oraz stała nadzór i ich optymalizacja,

- konsolidacja sprawozdań finansowych,

- ścisła współpraca z innymi działami w Firmie.

Wymagania:

- min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- doświadczenie w tworzeniu analiz finansowych spółki,

- znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym,

- biegła znajomość programu MS Exel,

- doświadczenie w tworzeniu raportów finansowych, mile widziane w raportach giełdowych,

- wiedza z zakresu MSSF (Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej),

- umiejętności analityczne.

Klient oferuje:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość awansu w strukturach firmy,

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- międzynarodowe środowisko pracy.

Agencja Personalna PGB HR aktualnie dla swojego stałego Klienta, międzynarodowej Firmy, w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej Poznań]