Stanowisko:

POMOCNIK DRUKU

Firma: GEMALTO SP Z O O

Miasto/Region:Tczew / pomorskie

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Zebranie materiału (farby, arkusze, środki czyszczące) niezbędnego do produkcji, zgodnie z dokumentacją zlecenia;
  • Przygotowanie farb w kolorze standard lub pantonów (mieszanie farb aż do uzyskania wymaganego koloru);
  • Przygotowanie i montaż płyt offsetowych w maszynie;
  • Kontrolę przebiegu wydruku: załadunek arkuszy do podajnika maszyny, wydruk i odbiór arkuszy na wyjściu maszyny;
  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe / średnie
  • Znajomość MS Office;
  • Zmysł techniczny oraz zdolności manualne;
  • Otwarta postawa i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy własnej;
  • Komunikatywność;
  • Duża samodyscyplina;
  • Samodzielność, spostrzegawczość, odpowiedzialność;
  • Zorientowanie na  rozwój kompetencji;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;

NA POCZĄTEK ZAOFERUJEMY TOBIE:

  • Szkolenia na stanowisku przez dedykowanego Trenera
  • Umowę o pracę z Gemalto
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie opłacone przez pracodawcę
  • Dopłatę do dojazdów do pracy
  • 50% dofinansowania do obiadów
  • Benefity ze środków ZFS

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [POMOCNIK DRUKU Tczew]