Kosztorysant (instalacje elektryczne, teletechniczne / automatyka budynkowa, BMS)

Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie kosztorysów.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych i teletechnicznych lub automatyki i BMS (w zależności od doświadczenia i preferencji).
  • Analiza możliwości technicznych produktów.
  • Wyszukiwanie zamiennych nowych technologii.
  • Współpraca z działem projektowym oraz wykonawczym.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie z zakresu elektryki / elektrotechniki, budownictwa lub pokrewne.
  • Znajomość branży instalacyjnej.
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o bardzo dobrych opiniach.
  • Elastyczną formę zatrudnienia (zależną od preferencji Kandydata).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne np. opiekę medyczną.

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego stałego Klienta, firmy zajmującej się kompleksowo projektowaniem i wykonawstwem instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki budynkowej i BMS, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Kosztorysant (instalacje elektryczne, teletechniczne / automatyka budynkowa, BMS) Warszawa]