Stanowisko:

SPAWACZ MAG/TIG

Firma: LIMNUSWORK Sp. z o.o.

Miasto/Region:St. Gallen, Zürich, Thurgau, Basel, Luzern / zagranica

Treść oferty:

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane
  • Ważne uprawnienia spawalnicze
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na szwajcarskich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Zadania:

  • Spawanie wszelkich materiałów (np. rur, aluminium, cienkiej blachy itd) metodą  TIG lub MAG
  • Przygotowanie i obróbka materiału  do  spawania
  • Ewentualnie drobne  prace ślusarskie

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [SPAWACZ MAG/TIG St. Gallen, Zürich, Thurgau, Basel, Luzern]