Stanowisko:

Senior Android Developer

Firma: TeamQuest Sp. z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania Android w Java'ie
  • Dobra znajomość Gradle i Android Studio
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Środowisko pracy: Laptop + 2 monitory, biurko z regulowaną wysokością (do pracy siedzącej bądź stojącej)
  • Pracę w zespole liczącym około 6-ściu osób
  • Konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę
Obowiązki:
  • Budowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformie Android dla popularnych marek
  • Rozwiązywanie problemów związanych z rozwojem oprogramowania Android, rozwój techniczny i integracja komponentów

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Senior Android Developer Warszawa]