Stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca

Firma: Eurocash S.A.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej;
  • dokładność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy;
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę;
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków;
  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole.

Do naszego sklepu w Warszawie, przy ul. Kawy 44 poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa klientów na poszczególnych stoiskach w markecie zgodnie z przyjętymi standardami w firmie;
  • obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych;
  • wykładanie i ekspozycja towaru;
  • dbałość o estetykę sklepu.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Kasjer - Sprzedawca Warszawa]