Stanowisko:

Kierowca kat. B lub C

Firma: Eco-Abc Sp. z o.o.

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Zadania:

  • odbiór odpadów medycznych od kontrahentów
  • wystawianie dokumentów potwierdzających wykonanie usługi
  • dbanie o terminowe odbiory oraz należyte ich wykonanie
  • dbanie o czystość samochodu i stan powierzonych narzędzi

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C
  • znajomość topografii regionu
  • mile widziane badania psychotechniczne
  • mile widziane uprawnienia ADR
  • samodzielność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat z umową o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące)
  • wynagrodzenie: podstawa 2300 zł brutto/mc + premia za efekty pracy
  • ubranie robocze
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • telefon służbowy

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 9 wyświetleń oferty [Kierowca kat. B lub C Kraków]