Stanowisko:

Doradca ds. żywienia zwierząt

Firma: AGROLOK SP Z O O

Miasto/Region: / łódzkie

Treść oferty:

W związku z otwarciem nowej fabryki

zatrudnimy:

rejony działania do wyboru: woj. lubelskie, wielkopolskie, łódzkie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

Zadania:

  • wsparcie pionu handlowego w sprzedaży produktów dla bydła, trzody, drobiu

Oczekiwania:

  • wykształcenie weterynaryjne lub zootechniczne
  • praktyczna znajomość zasad żywienia zwierząt
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • dostęp do najnowszej wiedzy w dziedzinie żywienia zwierząt
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • samochód i inne narzędzia pracy
  • realny wpływ na działania promocyjne produktów do żywienia zwierząt

“PROMUJEMY KOMPONENTY PASZOWE ZAWIERAJĄCE BIAŁKO ORAZ BIAŁKO CHRONIONE”

Wyślij CV i list motywacyjny za pomocą przycisku:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [Doradca ds. żywienia zwierząt ]