Stanowisko:

Researcher

Firma: Medicover

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony lub umowę zlecenie,
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
  • Benefity (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, abonamenty i pakiety sportowe i kulturalne, ubezpieczenie NNW, bony świąteczne, szeroka oferta zniżek na produkty na  platformie zakupowej Medicover_Benefits, bezpłatny dostęp do platformy MedicoverGO oferującej indywidualne plany dietetyczne i treningowe, możliwość skorzystania z szerokiej oferty akcji profilaktycznych.

Twoje zadania:

  • realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska lekarskie,
  • poszukiwania bezpośrednie na portalach,
  • rozmowy telefoniczne z kandydatami,
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych oraz wstępna weryfikacja warunków.

 Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe/ student,
  • min. rok doświadczenie w poszukiwaniach bezpośrednich kandydatów,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • znasz narzędzia rekrutacyjne, biegle poruszasz się po bazach, portalach społecznościowych,
  • dobrą znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność oraz zaangażowanie.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Researcher Warszawa]