Stanowisko:

HR Business Partner

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Doskonała znajomość zagadnień prawa pracy
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie zespołem specjalistów
  • Wsparcie managerów w realizacji procesów HR takich jak: budowanie planów sukcesji, onboarding, rozwój pracowników oraz innych
  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Opieka merytoryczna i koordynacja procesu ocen pracowniczych
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji (wykorzystanie coachingu i mentoringu)
  • Kontrola efektywności systemu wynagrodzeń i podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania i efektywności pracowników
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowych rozwiązań
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych

Oferujemy / We offer:

  • Umowa o pracę na zastępstwo
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia oraz szansę rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy

Podsumowanie / Job summary:

Osoba, która obejmie to stanowisko będzie w pełni odpowiedzialna za rozwój działań HR w polskim oddziale.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [HR Business Partner Warszawa]