Stanowisko:

Programista PHP

Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania w PHP (systemy wewnątrzfirmowe).
  • Spodarycznie tworzenie stron www (głównie backend).
  • Naprawa błędów i modyfikacja istniejącego oprogramowania.
  • Współpraca z innymi programistami.

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w PHP.
  • Znajomość baz danych i systemów Linux.
  • Mile widziane: programowanie obiektowe, Symphony.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub samozatrudnienie.
  • Elastyczny grafik, możliwa częściowa praca zdalna.
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie.
  • Narzędzie pracy (laptop).
  • Miłą atmosferę.
  • Terminowość wypłat.
  • Kartę Benefit.

Agencja doradztwa Personalnego PGB HR dla swojego Klienta, firmy z branży IT, poszukuje osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Programista PHP Łódź]