Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Uber Eats

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

ZADANIA

  • Osiąganie celów sprzedażowych
  • Współpraca z naszymi zespołami, odpowiedzialnymi za proces wdrożenia najlepszych restauracji, by przebiegał jak najpłynniej
  • Pomoc w identyfikacji i tworzeniu najlepszych praktyk zarówno dla twojego zespołu sprzedażowego oraz innych
  • Działanie jako ambasador misji, marki i produktu Uber Eats
  • Stałe komunikowanie się z potencjalnymi klientami poprzez e-mail i telefon

POŻĄDANE CECHY

  • Rozwinięte umiejętności słuchania, komunikacji
    i organizacyjne
  • Udowodniona zdolność do prowadzenia wielu zadań
    jednocześnie oraz ich realizacja przy zachowaniu
    szczególnej dbałości o szczegóły
  • Chęć ciągłego rozwijania i doskonalenia własnych
    umiejętności
  • Prawdziwa ciekawość ludzi i biznesu oraz pasja zarówno
    do Uber Eats, jak i jedzenia
  • Zaraźliwie pozytywne nastawienie; zaangażowanie
    i determinacja
  • Wcześniejsze doświadczenia sprzedażowe będą
    dodatkowym atutem

Rola Restaurant Partnerships Representative jest doskonałą okazją do wykorzystania zarówno twoich umiejętności sprzedażowych, jak i biznesowych. Kogo szukamy? Kogoś, kto świetnie czuje się w sprzedaży, jest pasjonatem jedzenia i marki Uber oraz cieszy się na możliwość negocjacji w celu zbudowania jak najlepszego partnerstwa biznesowego. Twoim głównym celem będzie pozyskiwanie nowych restauracji, które spełniają kryteria niezbędne dla partnerów. Oprócz tego będziesz miał okazję sprawdzić się w pisaniu maili biznesowych, cold-callingu i prowadzeniu procesów wewnętrznych tak, aby zorientować nasze partnerstwa na drogę sukcesu.

Przychód: 3500-4500 PLN

OBOWIĄZKI

  • Wykorzystanie umiejętności poszukiwawczych i relacji biznesowych w celu zbudowania partnerstwa z najlepszymi restauracjami w Polsce
  • Zarządzanie negocjacjami kontraktowymi mającymi na celu ustanowienie podstaw silnej relacji biznesowej z naszymi partnerami restauracyjnymi, włączając w to wykorzystanie zrównoważonej ekonomii dla obydwu stron
  • Wyraźne komunikowanie potencjalnym klientom zarówno wartości, jak i najnowszych produktów Uber

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa]