Stanowisko:

Analityk IT z językiem francuskim

Firma: G-Force Sp. z o.o.

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Biegła znajomość języka francuskiego (poziom C1/C2)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • ukończone studia kierunkowe
  • doświadczenie w IT będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia oraz możliwość wyboru ścieżki kariery

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta w języku francuskim
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
  • Udzielanie informacji Klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Prowadzenie rejestru zgłaszanych problemów i wniosków

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Analityk IT z językiem francuskim Kraków]