Stanowisko:

Konsultant WMS

Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie analiz wymagań odnośnie systemów magazynowych u potencjalnych klientów

  • Tworzenie projektów i analiz funkcjonalnych (opracowania na potrzeby programistów i klientów)

  • Badanie konkurencji i ogólnych tendencji rynkowych w zakresie łańcucha logistycznego, zarządzania magazynami i rozwiązań typu WMS

  • Uczestnictwo w określaniu cen produktów i polityki cenowej w odniesieniu do konkurencji

  • Konfiguracja systemu ASTRO WMS i wsparcie przy wdrożeniu

  • Udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych

  • Pomoc przy organizacji prezentacji produktowych dla klientów

  • Współpraca z Software Developerem

  • Wsparcie Kierownika Projektu i Działu Marketingu

Wymagania:

  • Znajomość procesów magazynowych i realiów pracy magazynów

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność i chęć tworzenia dokumentacji procesów magazynowych

  • Znajomość koncepcji funkcjonowania systemów WMS

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i współpracy z Klientem

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (krajowych oraz zagranicznych)

Klient oferuje:

  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Klarowna ścieżka rozwoju

  • Praca z nowoczesnymi technologiami

  • Umowa o pracę

Agencja Personalna PGB HR, dla swojego Stałego Klienta, Firmy zajmującej się dostarczaniem oprogramowania informatycznego dla logistyki, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Konsultant WMS Warszawa]