Stanowisko:

Starszy Projektant Konstrukcji Geotechnicznych

Firma: CH2M Polska (Jacobs Engineering Group Inc.)

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/specjalizacja geotechniczna
  • Minimum 8 lata doświadczenia w branży geotechnicznej (projektowanie i prowadzenie robót)
  • Znajomość oprogramowania do projektowania geotechnicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia do projektowania i/lub prowadzenia robót

Oferujemy:

  • Pracę przy międzynarodowych/długoterminowych  projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury: od projektów miast o zrównoważonym rozwoju, poprzez budownictwo przemysłowe i transportowe, telekomunikację, gospodarkę wodno- ściekową, energetykę konwencjonalną i jądrową, po inżynierię środowiska
  • Pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali
  • Przyjazne środowisko pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Globalnego Centrum Projektowego w Krakowie, aktualnie poszukujemy inżynierów geotechników, którzy będą częścią 400 osobowego europejskiego zespołu geotechnicznego. Rola będzie obejmować różne aspekty geotechniczne projektów, m. in. opracowywanie analiz geotechnicznych dla projektów z zakresu inżynierii transportu, gospodarki wodnej, infrastruktury i sektora portowo-morskiego.

Oferujemy pracę stacjonarną z możliwością wyjazdów zagranicznych.

Zakres obowiązków:

  • Analiza warunków gruntowych posadowienia budowli i dróg
  • Analizy projektowe fundamentów bezpośrednich i głębokich, stateczności skarp, zboczy i masywów skalnych, konstrukcji oporowych i wzmocnień gruntów
  • Nadzór nad projektowaniem oraz przygotowywaniem obliczeń geotechnicznych
  • Współpraca z lokalnymi i zagranicznymi zespołami innych branż

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Starszy Projektant Konstrukcji Geotechnicznych Kraków]