Stanowisko:

Product support z językiem niemieckim

Firma: G-Force Sp. z o.o.

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • doświadczenie w call center/ contact center
  • zainteresowanie obszarem IT

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia oraz mozliwość wyboru ścieżki kariery

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Aktualnie dla naszego Klienta z Krakowa, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • kontakt z Klientem w języku niemieckim
  • obsługa i koordynacja zamówień
  • rozwiązywanie zgłoszeń Klientów
  • współpraca z innymi działami (IT)

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Product support z językiem niemieckim Kraków]