Studenci do wprowadzania danych praca na podstawie umowy-zlecenia

Firma: Minol ZENNER Sp. z o.o.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Treść oferty:

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać  na adres:
Minol ZENNER Sp. z o.o.,
www.minol-zenner.pl
ul. Limanowskiego 179, 91-340 Łódź
lub

Minol ZENNER Sp. z o.o. jest jedną  z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych, takich jak podzielniki  kosztów, wodomierze
i liczniki ciepła.
Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu
o indywidualne zużycie.

Do naszej centrali poszukujemy:

Studentów do wprowadzania danych
praca na podstawie umowy-zlecenia

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie danych do systemu
  • aktualizacja baz danych

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dokładność
  • znajomość środowiska Windows i MS Office

Oferujemy:

  • natychmiastowy początek zatrudnienia
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin
  • szczegółowe szkolenia
  • dogodna możliwość dzielenia czasu pracy także w weekendy i po południu
  • pracę w budynku  dobrze skomunikowanym z resztą miasta
  • w przyszłości szansę na stałe zatrudnienie na postawie umowy o pracę

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Studenci do wprowadzania danych praca na podstawie umowy-zlecenia Łódź]