Stanowisko:

Koordynator ds. projektów audytorskich

Firma: PKF Consult

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

PKF Consult od 25 lat istnieje na rynku świadcząc usługi  audytorskie, podatkowe, księgowe i doradcze. W tym czasie zyskaliśmy tytuł jednej z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i staliśmy się przedstawicielem jednej z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Nasz zespół liczy ponad 170 pracowników zatrudnionych na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic, Łodzi, Opola i Gdańska oraz prawie 200 ekspertów wspierających realizację projektów.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie i koordynowanie audytów finansowych, due diligence oraz innych projektów realizowanych przez departament audytu,
  • współpraca z Menedżerem w realizacji projektów audytorskich,
  • raportowanie do Dyrektora Departamentu Projektów Audytorskich,
  • współpraca z innymi pracownikami i Departamentami Spółki,
  • wspieranie i rozwój kontaktów z Klientami,
  • budowanie relacji z Klientami.

Poszukiwane kompetencje

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w audycie lub na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse),
  • rozpoczęty proces kwalifikacyjny na biegłego rewidenta,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Będą dodatkowym atutem:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach audytorskich,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach m.in.: zawodowych, językowych, z umiejętności „miękkich” oraz z wykorzystywania narzędzi informatycznych
  • różne programy świadczeń pracowniczych m.in.: pakiet medyczny, świadczenia z ZFŚS, wyjazdy integracyjne, program Multikafeteria,
  • praca w firmie, która jest akredytowanym pracodawcą ACCA (Professional Development).
  • Pracę w firmie, która zajęła V miejsce w rankingu najlepszych spółek audytorskich według dziennika Rzeczpospolita oraz I miejsce w rankingu najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku New Connect oraz na rynku głównym według Gazety Giełdy Parkiet.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Koordynator ds. projektów audytorskich Warszawa]