Stanowisko:

Zbrojarz Finlandia

Firma: Paretti Agencja Doradztwa Personalnego

Miasto/Region:Finlandia / kujawsko-pomorskie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac zbrojarskich na terenie Finlandii - praca na budowie
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Praca na budowach dużych konstrukcji (centra handlowe, biurowce, elektrownie)

Wymagania:

  • Aktualne, min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie zbrojarza
  • Mile widziany dobry poziom znajomości języka angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Chęci do wyjazdu do pracy za granicę

Oferujemy:

  • Stawkę 12,50 - 13,50€ netto/ godzinę
  • Spotkanie rekrutacyjne z firma fińska w Warszawie 15.12.2018!
  • Wszystkie przepracowane godziny wypłacane w pensji, brak tzw. banku godzin
  • Pracę na pełen etat  40/50 godz / tydzień
  • Pensje 2 tygodniowe ok. 1250 € netto
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika 60€ / tydz.
  • Miejsce w pełni wyposażonym mieszkaniu w pokoju 2 osobowym
  • Dodatek pieniężny za dojazdy do pracy
  • Dodatki za pracę popołudniami i w nocy
  • Praca rotacyjna 8-2
  • Gwarantowane wypłaty nawet w przypadku przestoju na budowie!

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 9 wyświetleń oferty [Zbrojarz Finlandia Finlandia]