Stanowisko:

Kucharz / Chef de Partie

Firma: Headhunters Sp. z o.o.

Miasto/Region: / małopolskie

Zainteresowane osoby prosimy przesłać CV za pomocą przycisku:

Headhunters Sp. z o.o. (KRAZ 10079) dla swojego Klienta poszukuje doświadczonych kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w sezonie zimowym w popularnych restauracjach i hotelach w Szwecji na stanowisku:

Zadania:

  • Przygotowanie dań w wyznaczonej sekcji zgodnie ze recepturami i instrukcjami,
  • Kontrola właściwego wykorzystania produktów,
  • Kontrola i utrzymanie czystości i standardów bezpieczeństwa zgodnie z przepisami HACAP.

 Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza, mile widziani kandydaci z doświadczeniem w hotelach lub renomowanych restauracjach,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

  • Praca dla sprawdzonej firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa),
  • Bonus za prace w godzinach wieczornych,
  • Gwarantowane minimum 173 godziny pracy miesięcznie,
  • Możliwość nadgodzin,
  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę,
  • Bilet lotniczy do Szwecji i z powrotem,
  • Możliwość długotrwałej współpracy,
  • Praca w różnych restauracjach: a la carte, w hotelach 4* i 5 *, restauracjach w popularnych kurortach turystycznych,
  • Różne terminy rozpoczęcia pracy i różne lokalizacje.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Kucharz / Chef de Partie ]