Stanowisko:

Inżynier sprzedaży

Firma: PGB Human Resources

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami firmy.

  • Realizowanie planów sprzedażowych.

  • Utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych.

  • Doradzanie w kwestiach technicznych.

  • Branie udziału w postępowaniach przetargowych.

  • Obsługiwanie dystrybutorów.

  • Raportowanie w CRM.

  • Dbanie o wizerunek i politykę firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum techniczne.

  • Wiedza na temat pomp i rurociągów będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w handlu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w szybko rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Potrzebne narzędzia do pracy (laptop, telefon oraz samochód, również do użytku prywatnego).

  • Pakiet szkoleń w kraju i zagranicą.

  • Samodzielność w działaniach.

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, zajmującego się produkcją w branży inżynieryjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Inżynier sprzedaży Warszawa]