Stanowisko:

SPECJALISTA DS. RYZYKA

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie

·        bardzo dobra znajomość rynków finansowych, przepisów dot. rynku kapitałowego i funduszy inwestycyjnych

·        bardzo dobra znajomość zasad monitorowania ryzyk dla instytucji finansowych

·        doświadczenie w pracy w dziale ryzyka w instytucji finansowej

·        znajomość miar ryzyka, technik i narzędzi analitycznych

·        mile widziany certyfikat z zakresu zarządzania ryzykiem i/lub licencja doradcy inwestycyjnego

·        sumienność, samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

·        umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie

·        umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

·        wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

·        dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Oferujemy:

·        stabilne warunki pracy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        pakiet opieki medycznej

·        ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole

·        możliwości rozwoju zawodowego

·        niezbędne narzędzia pracy

·        dołączenie do dynamicznie rozwijającej się organizacji z lokalizacją w samym centrum miasta

Zakres obowiązków:

·        tworzenie projektów dokumentacji wewnętrznej dotyczących ryzyka dla towarzystwa i zarządzanych funduszy (m.in. polityki zarządzania ryzykiem, procedur i metodologii monitowania ryzyk)

·        bieżące monitorowanie zmian w przepisach w celu dostosowania pomiaru ryzyka do zakresu działalności towarzystwa i zarządzanych funduszy

·        monitorowanie ryzyka w towarzystwie oraz zarządzanych funduszach inwestycyjnych

·        przygotowanie, opracowywanie raportów dotyczących ryzyka zgodnie z obowiązującymi w towarzystwie procedurami

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [SPECJALISTA DS. RYZYKA Warszawa]