Stanowisko:

Programista Salesforce (projekty wdrożeniowe)

Firma: TeamQuest Sp. z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych związanych z platformą Salesforce
  • Znajomość Apex, Visualforce
  • Doświadczenie w pracy z HTML, JavaScript, JQuery i CSS
  • Znajomość REST i SOAP
  • Dobra znajomość SQL
  • Otwartość na poszukiwania innowacyjnych rozwiązań
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realne możliwości rozwoju
  • Uczestnictwo w szkoleniach i programach mentoringowych
  • Miłą atmosferę pracy
Obowiązki:
  • Analiza wymagań biznesowych i przypisanie ich do możliwości platformy Salesforce
  • Opracowywanie i utrzymywanie wymagań biznesowych w witrynie Force.com
  • Testowanie opracowanych funkcjonalności
  • Prezentacja wdrożonych rozwiązań dla klientów
  • Kreatywne podejście do sytuacji projektowych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Programista Salesforce (projekty wdrożeniowe) Warszawa]