Stanowisko:

Functional Consultant with German

Firma: G-Force Sp. z o.o.

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1
  • Wykształcenie kierunkowe (IT)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 5 lat)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta MulitiSport)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego
  • Praca w międzynarodowym środowisku

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Zadania:

  • Łączenie wiedzy technicznej z zakresu nowych technologii w celu konfiguracji usługi dla Klienta
  • Dostarczanie informacji dotyczących strategii, projektowania, architektury
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołów
  • Współpraca z innymi działami

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Functional Consultant with German Kraków]