Stanowisko:

Magazynier - operator wózka widłowego

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Piotrków Trybunalski / łódzkie

Treść oferty:

Wymagania:

-Uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze.

-Znajomość systemu Sap.

-Dyspozycyjność.

-Chęć do pracy.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie.

-Umowę o pracę tymczasową.

-Pracę od zaraz w Piotrkowie Trybunalskim.

-Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie w wybranymi kandydatami.

GI GROUP Sp. z o.o.

ul. Dmowskiego 30 E,

97-300 Piotrków Trybunalski

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe i chcesz wykorzystać zdobyte dotychczas doświadczenie?

Nie zwlekaj!

Dla naszego Klienta z branży Automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

-Obsługa wózka widłowego.

-Magazynowanie.

-Wysyłki, odbiór oraz wydawanie towarów.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Magazynier - operator wózka widłowego Piotrków Trybunalski]