Stanowisko:

Szlifierz CNC - Niemcy

Firma: Grupa Doradcza PROFESJA

Miasto/Region:Villingen-Schwenningen / opolskie

Treść oferty:

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy ze szlifierkami CNC
  • Sprawna i efektywna umiejętność wprowadzania programu (Sinumerik, Fanuc)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Utrzymywanie maszyny w należytym stanie, uzupełnianie płynów chłodzących, czyszczenie itp.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pomoc w załatwieniu formalności i znalezieniu mieszkania,
  • Możliwość zatrudnienia małżonka i sprowadzenia rodziny,

Naszym Klientem jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w produkcji maszyn obróbki skrawaniem i narzędzi.

Zakres Obowiązków

Obsługa, programowanie i ustawianie szlifierek CNC Junker, Studer, Bahmüller ze sterowaniem Sinumerik i Fanuc przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania, dokonywanie pomiaru i bieżącej kontroli jakości.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Szlifierz CNC - Niemcy Villingen-Schwenningen]