Stanowisko:

Tokarz - Automaty Tokarskie INDEX - Niemcy

Firma: Grupa Doradcza PROFESJA

Miasto/Region:Villingen-Schwenningen / wielkopolskie

Treść oferty:

  • WYMAGANIA PODSTAWOWE

    • Doświadczenie w obsłudze wielowrzecionowych automatów tokarskich INDEX.
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
    • Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego.
    • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • OFERTA

    • Praca na czas nieokreślony
    • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pomoc w załatwieniu formalności

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest niemiecka Firma z branży obróbki skrawaniem.

  • OBOWIĄZKI

    • Obsługa automatów tokarskich INDEX MS32C przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Tokarz - Automaty Tokarskie INDEX - Niemcy Villingen-Schwenningen]