Stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.

Miasto/Region: / małopolskie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż sprzętu z zakresu kardiologii oraz szpitalnego sprzętu jednorazowego użytku.

  • Promocja produktów w placówkach, głównie szpitalach.

  • Podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami na podległym terenie oraz pozyskiwanie nowych.

  • Dbanie o wizerunek i politykę firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.

  • Doświadczenie w handlu w branży medycznej będzie dodatkowym atutem.

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Pakiet szkoleń w kraju oraz zagranicą.

  • Podstawowe narzędzia pracy, w tym samochód do użytku prywatnego.

  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju.

  • Praca na terenie Polski południowej (głównie małopolskie i świętokrzyskie).

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, dystrybutora sprzętu medycznego i produktów do diagnostyki laboratoryjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Przedstawiciel Medyczny ]