Stanowisko:

CONSULTANT DS. PROJEKTÓW BI - MICRO STRATEGY

Firma: Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp.k.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Twoje zadania:

  • Tworzenie przejrzystych danych i procesów poprzez prezentacje funkcjonalności i architektury wdrażanych aplikacji
  • Projektowanie i tworzenie narzędzi reportingowych i analitycznych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi technologicznych (Excel, Access, Micro Strategy, BI Frontendtools)
  • Ustalanie/ uzgadnianie oraz tworzenie specyfikacji funkcjonalnych (Epics, User Stories) dotyczących istniejących oraz przyszłych rozwiązań np. Micro Strategy
  • Wdrażanie i supportowanie stworzonych narzędzi w innych krajach
  • Zapewnienie jakości oraz spójności danych w stworzonych narzędziach SSBI oraz narzędziach na bazie MS Office
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych dla stworzonych rozwiązań reportingowych oraz prowadzenie szkoleń
  • Prowadzenie/ koordynacja projektów

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunki ekonomiczne lub informatyczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Warszawa    APLIKUJ

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [CONSULTANT DS. PROJEKTÓW BI - MICRO STRATEGY Warszawa]