Stanowisko:

KIEROWNIK DS. AKWIZYCJI

Firma: Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp.k.

Miasto/Region:Katowice / śląskie

Treść oferty:

Twoje zadania:

  • Wyszukiwanie lokalizacji pod budowę nowych sklepów
  • Zawieranie umów związanych z kupnem i sprzedażą obiektów, a także administrowanie poszczególnymi jednostkami w danym regionie
  • Negocjacje i renegocjacje umów najmu i kupna
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z podmiotami działającymi na lokalnych rynkach nieruchomości

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: nieruchomości, prawo, ekonomia, budownictwo, geodezja)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Otwartość na zmiany, komunikatywność
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży nieruchomości i inwestycji
  • Wiedza z zakresu nieruchomości i inwestycji, prawa administracyjnego, ekonomii
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego na poziomie min. A2

Katowice    APLIKUJ

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [KIEROWNIK DS. AKWIZYCJI Katowice]