Stanowisko:

Geodeta - Technik pomiarowy

Firma:

Miasto/Region:NRW lub Niedersachsen / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Firma Personalhelden.de jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego. Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji.  Naszym celemjest Twój rozwój!

Stanowisko:  Geodeta - Technik pomiarowy

Miejsce pracy:  NRW lub Niedersachsen

Forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i koordynacja pomiarów geodezyjnych

  • Opracowywanie pomiarów na cele katastru jako praca biurowa,

  • Ocena, opracowywanie i kontrola wszelkich pomiarów

  • Dbałość o należyte standardy BHP

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

  • Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w pracy

  • Znajomość obsługi pomiarowego sprzętu geodezyjnego oraz systemu CAD lub GIS

  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec

Oferujemy:

  • Niemiecka umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawarta bezpośrednio z kliniką a nie z agencją pośrednictwa pracy (Zeitarbeits-, Leiharbeitsfirma)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z niemieckimi stawkami na zasadach umów taryfikacyjnych

  • Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i załatwieniu niezbędnych formalności (zameldowanie, konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny)

  • Szkolenia i dodatkowego kształcenia w czasie pracy z możliwością rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

  • Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: E-Mail:  info@personalhelden.de

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 25 wyświetleń oferty [Geodeta - Technik pomiarowy NRW lub Niedersachsen]