Stanowisko:

Monter energetycznych linii napowietrznych

Firma:

Miasto/Region:południowo-zachodnie Niemcy / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Firma Personalhelden.de jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego. Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji.Nasz rozwój jest Twoją szansą!

Stanowisko: Monter energetycznych linii napowietrznych

Miejsce pracy: południowo-zachodnie Niemcy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Zakres obowiązków:

  • Montaż linii napowietrznych,

  • Praca na wysokościach,

  • Praca przy słupach średniego, wysokiego napięcia.

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

  • Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie,

  • Dobra znajomość języka niemieckiego,

  • Aktualne uprawnienia SEP,

  • Prawo jazdy kl. B,

  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  • Niemiecka umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawarta bezpośrednio z niem. firmą, a nie z agencją pośrednictwa pracy (Zeitarbeits-, Leiharbeitsfirma)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z niemieckimi stawkami na zasadach umów taryfikacyjnych

  • Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i załatwieniu niezbędnych formalności (zameldowanie, konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny)

  • Szkolenia i dodatkowego kształcenia w czasie pracy

  • Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: E-Mail: info@personalhelden.de

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 7 wyświetleń oferty [Monter energetycznych linii napowietrznych południowo-zachodnie Niemcy]